Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
30 postów 163 komentarze

Percepcja Rzeczywistości

Tomasz M. Wandala - Percepcja - czyli sposób postrzegania rzeczywistości. Każdy człowiek ma własny sposób postrzegania świata. Ale jaki jest prawdziwy?

Geszeft stulecia: 500+ za 447

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przekup masy 500+ aby zainstalowały rząd, który je wyprzeda za 447.

NINIEJSZY ARTYKUŁ JEST ORYGINALNYM TEKSTEM ZAMIESZCZONYM NA STRONIE https://dwagrosze.com/2019/08/geszft-stulecia/#comment-51352 POD TYM SAMYM TYTUŁEM 

Geszeft stulecia: 500+ za 447

 

                           Dzieci plus zapałki równa się pożar. Wiadomo to przynajmniej od czasów wczesnego PRL-u gdzie maksyma ta widniała na pudełkach od zapałek. Nic więc dziwnego że niedawna parada tęczowych dewiantów w Białymstoku, połączona z jednoczesnymi paradami innych środowisk, zakończyła się  łatwymi do przewidzenia burdami ulicznymi.

I na tym temat można by w zasadzie zamknąć  gdyby nie wyjątkowa jaskrawość tej widocznej gołym okiem intrygi, najwyraźniej  starannie planowanej a teraz wałkowanej w mediach głównego ścieku.

Czyżby intencją  instygatorów tej prowokacji było wzniecenie wojny światopoglądowej w konserwatywnej  Polsce?  Bardzo to wątpliwe. Chodziło raczej o zasłonę dymną, dość prymitywną choć w efekcie skuteczną.  Z „wojny” czerpie ona jedynie pożyteczne atrybuty:  zwalczające się obozy, wrzawę walki i kurz bitewny. Wrzawa ma to do siebie że pochłania kombatantów całkowicie, zwłaszcza gdy do sodomickiego kotła dorzucić  parę symboli katolickich i zamieszać. Kurz bitewny z polsko-polskiej przepychanki jest natomiast doskonałym parawanem za którym dokonują się rzeczy naprawdę ważne,  których jednak lepiej nie nagłaśniać.

Rzeczy takie na przykład jak zalatujący zdradą narodową akt wygaszenia z obrad sejmu wniesionej miesiąc temu przez Kukuz15 ustawy o ochronie własności Rzeczpospolitej Polskiej przed bezprawnymi roszczeniami żydowskimi, znanej jako ustawa „anty-447”. Głosowanie nad losem tej ustawy, która jasno deklarowała że RP nie ulegnie szantażowi żydowskiemu i nie wypłaci Żydom żadnych odszkodowań za „mienie bezspadkowe”, odbyło się  19 lipca na 84 posiedzeniu sejmu. Za usunięciem tej ustawy z obrad głosował cały blok PiS, poza trzema wyjątkami, a cały blok PO wstrzymał się od głosu. Oznacza to że na 460 posłów jedynie 49 głosowało za polską racją staniu i za powiedzeniem „nie” żydowskim roszczeniom. Głównie byli to posłowie Kukiz15 oraz, mała niespodzianka, większość PSL.

Informacja o tym akcie jest głęboko zakopana w archiwach obrad sejmowych (tutaj). Panuje natomiast całkowita cisza medialna w tej sprawie, nieporównywalnie bardziej istotnej przecież niż  burdy uliczne w Białymstoku w tym samym czasie.

Sponsorzy prowokacji białostockiej osiągnęli jeszcze jeden nader praktyczny cel. Zagwarantowali mianowicie skrajnie pro-żydowskiemu PiS-owi kolejne 4 lata rządów, i to być może nawet z większością konstytucyjną. Taki będzie rezultat rozbicia tak zwanej „opozycji” sztucznie podsycaną  hucpą LGBT i przekonanie jej sektorów do włączenia w swoje programy tęczowych  postulatów. Wiadomo przecież że dla szerokiego elektoratu w Polsce pełnić  one będą rolę wilczego biletu co jakikolwiek sukces wyborczy praktycznie wykluczy.  Na szczęście tak zwanej „opozycji”  w Polsce od dawna nie chodzi już o żaden sukces,  lecz jedynie o „miejsca biorące”,  czyli koryto.  Z drugiej strony spektrum wewnętrzne tarcia i animozje rozkładają  niedawną Konfederację, która jako jedyna podnosiła sprawę ustawy „anty-447” w kampanii majowej do PE i była za to agresywnie izolowana z mediów publicznych POPiS-u.

W sumie więc wygląda niestety na to że PiS otrzyma praktycznie walkowerem kolejne 4 lata aby, nie niepokojony już  żadną opozycją, wyprzedać Polskę w geszefcie stulecia: 500+ za 447.

—–

Dalszy klik w link ujawnia, z imienia i nazwiska, tych posłów którzy zagłosowali za zdjęciem ustawy anty-447. Wsparli tym roszczenia żydowskie żyrowane amerykańską ustawą 447 JUST. Ciemne goje mają teraz to wszystko klepnąć w październikowych wyborach głosując na listy swojego POPiS-u,  przy czym cokolwiek wybiorą to POPiS i tak wygra. A potem będą płakać i płacić,  jak Polin długi i szeroki.

KOMENTARZE

 • @ Autor
  Mała korekta: lista imienna jest pod tym adresem:
  http://orka.sejm.gov.pl/Glos8.nsf/nazwa/84_12/$file/glos_84_12.pdf

  Myślimy podobnie w sprawie roli LGBT w debacie publicznej w III RP:

  LGBT najwyższym dobrem PiS i KRK
  https://swiatowid.neon24.pl/post/149863,lgbt-najwyzszym-dobrem-pis-i-krk

  Więcej zdrad i oszustw PiS-u:
  Coście, wyborcy PiS, uczynili z tej krainy?
  https://swiatowid.neon24.pl/post/149449,coscie-wyborcy-pis-uczynili-z-tej-krainy

  U447 JUST: PiS ukrywa prawdę w sprawie żydowskich roszczeń
  https://swiatowid.neon24.pl/post/148503,u447-just-pis-ukrywa-prawde-w-sprawie-zydowskich-roszczen

  Niestety zasięg Neon24 jest niewielki, a np. na salon24 prawdopodobnie taki tekst nie będzie w ogóle widzialny. Wokół Konfederacji dzieją się bardzo dziwne rzeczy, ale sojusz ze środowiskiem Korwina Mikke był od początku poronionym pomysłem i swoistym "strzałem w stopę" tzw. "narodowców", ze względu na wielokrotnie udowodnione sabotowanie przez Mikkego wszelkich koalicji, w których był - i jego nonsensowny, antypolski program gospodarczy (np. https://www.youtube.com/watch?v=B7QUQiT-pyc ).
 • @ Autor - 5*
  DK
  ____________

  Z danych GUS
  W 2018 roku zmarło w Polsce 414 tysięcy osób. Tyle zgonów nad Wisłą nie było od zakończenia II wojny światowej. Jednocześnie - mimo miliardów złotych pompowanych w program 500 plus - spadła liczba urodzeń.

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2019/05/40388b4f-2629-41de-b1b7-eb2d813d0468.jpg

  _________

  Wygrana PiS w wyborach nie jest pewna.

  Jeden z komentatorów na stronie WPS (https://wiernipolsce1.wordpress.com/2019/08/30/dlaczego-bandycki-rezim-iiirp-aresztowal-mateusza-piskorskiego/) podzielił się następującą refleksją:

  Afera Jeffreya Epsteina w kontekście jego służby w Mossadzie. Pedofilia jako sposób izraelskich służb na szantażowanie wszystkich liczących się ludzi w Stanach. Czy na Podkarpaciu mamy do czynienia z bliźniaczą aferą? A jeśli tak, to dlaczego obie te sprawy zostały nagłośnione w tym samym czasie…
  dołączył film: https://www.youtube.com/watch?v=muks14pFkhg

  Interesujące spostrzeżenie. Dodajmy do tego informację dnia, że D.Trump nie przyjedzie do IIIŻydo-RP/Polin. Być może są to przepychanki w łonie Międzynarodowego Żyda – więc kto wie, może PiS straci władzę po tych wyborach na rzecz PO + jakiejś koszernej reszty (?).

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY