ggggggggggggggggggggggggggggggggggggg

 

 @zadziwiony 18:02:40 Dla przypomnienia Pana komentarz gdzie wykazuje Pan brak logiki, niechlujstwo, populizm i zwykły debilizm

co cechuje radykalnych antyszczepionkowców 60 plus mających za sobą komplet szczepień ochronnych za dziecka! Poniżej dla porównania dwa komentarze Pana "zadziwiony"

//@Tomasz M. Wandala 14:45:29
Znam takie przypadki jak ta książeczka szczepień. Dwóch kumpli jeden lekarz drugi nie objeżdżali z wielką namiętnością świat. Obydwoje mieli książeczki skrzętnie wypełnione. Dzisiaj jeden z nich jest inwalidą- wrakiem człowieka drugi w świetnym stanie. Ten drugi to lekarz i szczepienia ma tylko..... w książeczce. Kiedy pierwszy się o tym niedawno dowiedział zerwał z wieloletnim kumplem znajomość.
nadużycie link skomentuj
zadziwiony 21.11.2020 18:02:40//

@Tomasz M.Wandala 20:27:47
Szanowny Panie.
Książeczki zdrowia to ja nie widziałem kilkadziesiąt lat i już nie pamiętam jak wygląda. Chyba nie mam nawet w tej chwili kartoteki w przychodni.
Do lekarzy nie chodzę, także nie szczepię się przeciwko grypie i nie choruję. Nie jeżdżę też do krajów azjatyckich, bo nie mam takiej potrzeby. Nie uległem światowej modzie na taki sposób spędzania wolnego czasu, czy też urlopu.
Widzi Pan. Każdy organizm jest inny, jednemu zaszkodzi jeden kieliszek wódki, drugiemu litr jest mało. Nie jest argumentem, że ktoś zaszczepił mnie 60 lat temu i żyję, albowiem po pierwsze szczepionki były zupełnie inne, po drugie rodziłem się w domu i żadna położna nie czekała na mnie ze strzykawką w dłoni by już prawie w drogach rodnych dopaść mnie ze swoją igłą.
Następna sprawa , Prof Majewska stwierdziła, że szczepionki są szczególnie groźnie dla bardzo inteligentnych dzieci - mają taki wrażliwy mózg i dlatego u tej grupy dzieciaków występuje szczególnie dużo autyzmu poszczepiennego. Wybaczy kolega, ale wierzę jej , a nie Tobie.
I po ostatnie- jakim prawem rości sobie szanowny prawo o decydowania o tym co jest dla mnie dobre , a co złe. Właśnie tacy ludzie są odpowiedzialni za totalitarne , faszystowskie metody postępowania z ludźmi - ponoć wolnymi i żyjącymi w demokratycznym państwie prawa. Przymuszanie wbrew konstytucji i wbrew naszej woli do zabiegów medycznych. W drodze już inne przymuszenia... I też będzie kolega za- taki charakter.
nadużycie link skomentuj usuń
zadziwiony 12.07.2019 22:03:43
Źródło:
https://reemigrant1331.neon24.pl/post/149590,rudolf-weigl-czlowiek-ktory-pokonal-tyfus-plamisty

PS
Ile dzieci musi umrzeć, byśmy zrozumieli, że wit. C nie zastąpi szczepień?
https://mamadu.pl/139559,dziecko-zmarlo-w-poznaniu-bo-bylo-nieszczepione
https://parenting.pl/jedna-z-glownych-postaci-ruchu-antyszczepionkowego-klamala-jej-dziecko-zmarlo-w-wyniku-uduszenia
https://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-dziecko/zdrowie-dziecka/fatalna-moda-na-nieszczepienie-dzieci-zbiera-zniwo-aa-q2yf-qW5u-MBKA.html
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-11-06/rodzice-nie-zgodzili-sie-na-szczepienie-dziecko-zmarlo-sprawa-zajela-sie-prokuratura/
https://bezprawnik.pl/zieba-prokuratura/
https://fakenews.pl/zdrowie/nie-7-dzieci-nie-zmarlo-po-podaniu-szczepionki-na-covid-19-w-senegalu/
https://wiadomosci.onet.pl/poznan/poznan-nieszczepione-dziecko-zmarlo-w-szpitalu-oswiadczenie-prawnika/vkc96rz
https://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,25319271,powodem-smierci-szescioletniego-dziecka-przy-szpitalnej-byly.html
 

■ Covid -19. Ludzie. Ryzyko i pośpiech, oraz fortuna.■

 • Dobrowolne wpłaty czytelników dzięki umieszczonemu banerowi z danymi konta
  Fundacji Nowy Ekran pod każdym artykułem uważam za dobre rozwiązanie. Z dobrowolnych wpłat swoich czytelników korzystają takie portale jak:

  https://kresy.pl/publicystyka/usmiechniety-pionek-ameryki/
  https://oko.press/

  Problemem jednak moim zdaniem jest merytoryczna jakość publikacji gdyż tj. Szanowny Gospodarz Pan Ryszard Opara wspomniał cytuję:

  //Od pewnego też czasu publikacje/poglądy blogerów Neon24, nie są akceptowalne dla ludzi z
  Google i Facebooka w rezultacie, nie mamy żadnych przychodów z reklam.//

  publikowane treści są w przeważającej treści odlotowymi teoriami spiskowymi nie mającymi pokrycia w literaturze naukowej i rzeczywistości. Dlatego FB wszystkie treści z portalu Neon24.pl (nawet te oparte na źródłach i merytorycznych uzasadnieniach) traktuje jako fałszywe wiadomości/fake news/fejki. W dłuższej perspektywie bez jakościowej zmiany ukazujących się treści co wiąże się z polityką uprawianą przez "siły wyższe" Fundacji Nowy Ekran (Pan Ryszard Opara jako widoczna persona portalu i jego osobiste przekonania wraz z dobraną odpowiednio drużyną dzielnych adminów) portal ulegnie marginalizacji (jeśli już nie uległ - patrz działania FB i Google wyżej) i zbiórki pieniędzy nie pomogą bo też ich nie będzie.

  Potencjalny czytelnik chce sprawdzonej informacji, wiarygodnej, opartej na źródłach ale dostarczonej w języku stosunkowo prostym i jasnym w odbiorze.

  Przykładem działań niebezpiecznych jakie ostatnio mają miejsce na portalu jest ogromna aktywność antycovidowców, antyszczepionkowców i antymaseczkowców, których to dezinformacja powoduje brak respektu wobec zabójczego wirusa (dla 20% społeczności w PL) a tym samym katastrofalną liczbę zgonów Polaków w ostatnim miesiącu.

  "Pogrobowcem" neonowym jest lider 3A (antycovid antyszczepienia antymaseczki) "śp" RAM http://ram.neon24.pl/ - tak kończy się bicie piany!
  Niczym jest jednak to wobec katastrofalnej sytuacji w służbie zdrowia i śmierci z tym związanych (przez propagowanie nieprawdziwych informacji związanych z pandemią).

  Życzę refleksji wszystkim, chciałbym tu pisać i komentować we wzajemnym szacunku i konstruktywnej krytyce.

  Z uszanowaniem Panie Ryszardzie,
  TMW
   
  Wpłaty na cele statutowe - Neon24.pl. Podsumowanie.
@Oscar 11:49:40 Moje komentarze też kasuje HIPOKRYTA
„Św. Andrzej Bobola. Ekumena we krwi" i przyczyna upadku I RP a obecnie cd. dramatu...
"Filozof i historyk religii Zbigniew Mikołejko pisał, że Bobola był zwolennikiem zawartej w 1596 r. unii brzeskiej (na mocy której – przy zachowaniu odrębności obrzędowej - podporządkowano Kościół prawosławny jurysdykcji papieskiej na terenach Rzeczypospolitej), przez co ściągnął na siebie gniew tzw. dyzunitów, czyli przeciwników unii. „Szło o konflikt między dwoma (lub trzema) nurtami chrześcijaństwa, między trzema (lub czterema) narodami. Szło o unię brzeską, stanowiącą próbę wcielenia prawosławia Pierwszej Rzeczypospolitej - poprzez uformowanie nowego, greckokatolickiego obrządku - w obszar katolicyzmu” – tłumaczył („Św. Andrzej Bobola. Ekumena we krwi").

Zdaniem Mikołejki, „konflikt między Polską, Moskwą, Rusinami (przyszłymi Ukraińcami i Białorusinami) zyskiwał dodatkowy, religijny wymiar - tak istotny ówcześnie, gdy wiara o wiele bardziej określała tożsamość grup i jednostek niż narodowość”.

Andrzej Bobola został pochowany w podziemiach Kościoła Jezuitów w Pińsku."
https://dzieje.pl/aktualnosci/rocznica-meczenskiej-smierci-andrzeja-boboli

Cała prawda o św. Andrzeju Boboli
Tomasz M. Wandala 24.05.2020 08:30:24
 

Kreml znowu prowokuje.

 

 Szanowny Autorze miej szacunek dla blogerów i Gospodarza portalu, który umożliwił Panu publikację

postów i ogranicz Szanowny Autorze produkcję internetowego śmiecia w postaci linijki tekstu lub kilku linijek więcej. Pan nie jest tutaj sam! Pozwolę sobie również zwrócić uwagę, że liczba Pana postów w postaci CZTERECH DZIENNIE (26.05.2020)!!! jest grubą przesadą (7 grzechów głównych się kłania!?). Czy posiada Pan monopol w tej kwestii???

Aktualnie na stronie neon24.pl jest Pana ok. 20 postów!!! co zajmuje ok.1/3 - 1/4 strony głównej portalu. Czy Pan finansowo wspiera Gospodarza? jest współudziałowcem?

Pan wykorzystuje brak procedur i luźne podejście Gospodarza Pana Ryszarda Opary do kwestii ilości i jakości komentarzy na jego portalu. Ja się na tego typu praktyki nie godzę! Liczę na reakcję podobnie myślących, aby tego typu praktyki jak Pana były zwyczajnie ograniczane. Wolność to nie anarchia! Niech Pan nie zapomina, że jest Pan tutaj tylko gościem i że nie jest Pan jedyny!!!

Uzdrowienia życzę,
TMW
 

Komentarz Tygodnia: Lucyfer pod skórą

Towarzysz pomylił blogi ruskie z Polskimi
Co nie dziwi gdy się koleguje z dzikimi
Proszę pluć u siebie na blogu, ja blokuję
A wszystkie kłamstwa z nadania ruskich kasuję
Pozdrawiam
Szczęść Boże i Oświeć
 

Cała prawda o św. Andrzeju Boboli

0

 

ŚWIAT

Katolicka agencja charytatywna wszczęła akcję w

- walki z globalnym kryzysem głodu czytaj więcej

 

POLSKA

Zatrzymany kandydat na prezydenta usłyszał zarzuty

Zatrzymany w sobotę kandydat na prezydenta w tegorocznych wyborach Paweł Tanajno usłyszał zarzuty dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej policjantów. czytaj więcej

 

ŚWIAT

Nasi praojcowie nie budowali państwa wielonarodowego

Negacjonizm polskości Kresów Wschodnich to wynik oddziaływania na Polaków obcych interesów, w szczególności rosyjskiego lub amerykańskiego imperializmu, ukraińskiego nacjonalizmu oraz ponadnarodowych, globalistycznych organizacji. czytaj więcej

 

ŚWIAT

ks. Tomasz Kostecki:

Wniebowstąpienie - do nieba czy do Boga? czytaj więcej

 

POLSKA

Minimalne ceny skupu owoców:

Jak donosi portal Sad24.pl czytaj więcej

 

ŚWIAT

WIARY GODNE II

Czy Chrystus na pewno umarł za każdego człowieka? czytaj więcej

 

MEDYCYNA

Ilona miała się nie urodzić.

Bliskość Boga i zaufanie do Niego dodawały jej siły, gdy zaszła w wieku 43 lat w ciążę bliźniaczą. czytaj więcej

 

POLSKA

Spór o różnicę łajdactwa

W miarę postępów epidemii zbrodniczego koronawirusa coraz lepiej możemy poznać naturę i przedmiot walki politycznej w naszym bantustanie, do której wciągane są coraz to nowe środowiska. czytaj więcej

 

POLSKA

Za kraty z nim.

Szokujące nagranie. Zwyrodnialec znęcał się nad bezdomnym [WIDEO] czytaj więcej

 

ŚWIAT

Benedykt XVI kontra złoty cielec wynaturzonej wolności

Homoseksualne pseudo-małżeństwa, aborcja, in vitro – to przejaw ducha Antychrysta, czytaj więcej

 

ŚWIAT

Związki polityków, w tym w Polsce,

z Ayn Rand, a też z satanizmem. czytaj więcej

 

ŚWIAT

Surogacja i handel dziećmi.

Apel biskupów Ukrainy w sprawie nieludzkich praktyk czytaj więcej

 

ŚWIAT

Nie pamięta kim jest i mówi po polsku.

Belgijska policja apeluje czytaj więcej

 

ŚWIAT

Skandal w Austrii.

„Chadecki” rząd mówi o „prawie do aborcji” czytaj więcej

 

ŚWIAT

Kardynał Burke:

Poświęcenie Rosji Matce Bożej potrzebne bardziej niż kiedykolwiek czytaj więcej