ŚMIERĆ MAMY W SYSTEMIE CIERPIEŃ

Autorem tekstu: Kinga Rusin Źródło publikacji: https://www.instagram.com/p/CVuu5ZitI2Q/?utm_source=ig_embed

"Bogobojni politycy pójdą dziś na groby (1 listopad 2021 – przyp. TMW) i będą się żarliwie modlić. Obyście wtedy mieli przed oczami IZĘ*, która zmarła niedawno będąc w 22. tygodniu ciąży, bo czekano, aż obumrze jej zagrożony śmiercią płód!

Umarła i niestety wiele innych umrze, bo wy, religijni fanatycy, wyrachowani pisowscy politycy i członkowie pseudo-trybunału, stworzyliście okrutny system cierpień, który zamienił piękno dawania życia w koszmar.

W waszym fanatycznym systemie lekarze stanęli przed strasznym wyborem: ryzykować życie pacjentki w ciąży czy ryzykować trafieniem do więzienia w wyniku przepisów antyaborcyjnych i działań bezdusznych pisowskich prokuratorów.

W waszym fanatycznym systemie kobiety nie tylko przeżywają piekło, zmuszane do rodzenia, skazanych i tak na smierć, zdeformowanych płodów. One, będąc w ciąży, boją się czy w razie jakichkolwiek komplikacji ją przeżyją!

W Waszym fanatycznym systemie my wszyscy jesteśmy bezsilni i możemy tylko z tej bezsilności krzyczeć!

Więc dziś, w Święto Zmarłych, obyście mieli przed oczami tę kobietę, która miałaby jeszcze przed sobą całe życie, gdybyście nie byli zwykłymi idiotami i sadystami, którzy cofnęli nas do średniowiecza.

Autorką rysunku jest Janina Jabłecka @lapommebleue
Jest wart więcej niż tysiąc słów. Dziękuję w imieniu polskich kobiet".

 

*22 września 2021 r. w Szpitalu Powiatowym w Pszczynie zmarła trzydziestoletnia kobieta, będąca w 22 tygodniu ciąży. Tragiczne doniesienia o śmierci kobiety pojawiły się w piątek (29.10 br.).Radczyni prawna Jolanta Budzowska pisała o sprawie na Twitterze [1]. Prawniczka stwierdziła, że zgon jest konsekwencją wyroku Trybunału Konstytucyjnego [2] ws. aborcji."Lekarze czekali na obumarcie płodu. Płód obumarł, pacjentka zmarła. Wstrząs septyczny. Piątek spędziłam w prokuraturze"- pisała Budzowska. 

Źródło: https://reemigrant1331.neon24.pl/post/164256,plod-obumarl-pacjentka-zmarla

Opracowanie publikacji na potrzeby portalu: www.neon24.pl - TMW

Tomasz M. Wandala

Tomasz M. Wandala - Percepcja - czyli sposób postrzegania rzeczywistości. Każdy człowiek ma własny sposób postrzegania świata. Ale jaki jest prawdziwy?

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

5

liczba ocen: 35

Post jest starszy niż 15dni. Funkcje oceny i komentowania zostały wyłączone.

 • MEMENTO MORI - PAMIĘTAJ O ŚMIERCI

  Myślę, że z ciążami i porodami jest dokładnie tak, jak ze szczepieniami. Chociaż często są one przedstawiane jako czynniki niegroźne lub wręcz korzystne dla zdrowia, ZAWSZE (powtarzam: ZAWSZE!) wiążą się z ryzykiem śmiertelnych powikłań. Dlatego trzeba się 10 razy zastanowić zanim się zajdzie w ciążę albo przyjmie jakąkolwiek szczepionkę. Człowiek nigdy nie ma pewności, czy nie dołączy do wąskiego grona pechowców, których zabiły niecodzienne komplikacje zdrowotne. Nie da się ukryć, że ciąże i porody są EKSTREMALNIE niebezpieczne dla kobiet. Ale podczas aborcji - nawet w nowoczesnej, renomowanej klinice ginekologicznej - też można umrzeć (historia zna takie przypadki!). Żeby była jasność: nie jestem prolajferką ani antyszczepionkowcem. Jestem po prostu pesymistką... a może realistką?

  • @Natalia Julia Nowak#MEMENTO MORI - PAMIĘTAJ O ŚMIERCI

   Bardzo rzeczowy komentarz.
   Widać, ze Autorka bardzo dobrze zna życie i jego realia.

  • @Natalia Julia Nowak#MEMENTO MORI - PAMIĘTAJ O ŚMIERCI

   "Dlatego trzeba się 10 razy zastanowić zanim się zajdzie w ciążę "

   Ma Pani rację, po co Polki mają rodzić dzieci w Polsce?

  • @Natalia Julia Nowak#MEMENTO MORI - PAMIĘTAJ O ŚMIERCI

   trzeba tez bardzo powaznie uważać i zastanowić się, kiedy i jak wejść na przejście dla pieszych! A serio - jak kobieta jest zakochana i chcę mieć potomstwo z tym, którego kocha, to nie kalkuluje - co będzie to będzie - los ludzki jest zbyt kruchy żeby zastanawiac się nad każdym krokiem... a miłość pozwala biec!

 • Niech jadą

  Położnicy i ginekolodzy wyjadą za granicę. Dostają przecież atrakcyjne oferty. Nastąpi drenaż specjalistów.

  Ale kobiety nie powinny się martwić, Godek i jej podobni zatrudnią ochotników po przyspieszonych kursach, pobożnych i patriotycznych.

 • Żyjemy w czasach, kiedy lewactwo

  zafundowało ludziom taki oto etap mądrości, że lekarze nie są od leczenia tylko od eutanazji ,aborcji i trzepania kasy.
  Wniosek?
  Gdyby nie lewactwo, ta kobieta miałaby opiekę lekarską - więc nie umarłaby - to chyba jasne.
  Wniosek?
  Nie po darmo kiedyś Hyży Ruj okroił zasiłek pogrzebowy a PiS-owski odłam magdalenkowej ferajny już prawie przez dwie kadencje przy korycie - i udaje nadal, że w/w okrojenia - odłam ten - nie zauważył.